حفظ زیبایی اندام در سفر

چطور زیبایی اندام خود را در سفر حفظ کنیم؟

حفظ زیبایی اندام در سفر

اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی اندام خود در همه حال اهمیت می‌دهند و مراقب تناسب اندام خود هستند، لازم است بدانید که رفتن به سفر ممکن است شما را از ورزش دور کند و رژیم غذایی شما به هم بخورد. افرادی که استعداد چاقی دارند، ممکن است اضافه وزن پیدا کنند و هرآنچه برایش با ورزش کردن زحمت کشیده‌اند، تا حدودی از بین برود.

مراقب رژیم غذایی خود باشید

درست است که در مسافرت به سر می‌برید ولی این دلیل خوبی برای عمل نکردن به رژیمتان نیست! می‌توانید غذاهای شهر یا کشور مورد نظر را امتحان کنید ولی همچنان سعی کنید غذاهای سالم و بدون هیدروکربنات یا کم کالری آن منطقه را امتحان کنید. مراقب غذاهای چرب و فست فودها باشید. این نوع غذاها دشمن سرسخت زیبایی اندام شما هستند. غذاهای مغذی بخورید و از سلامت غذایی که می‌خورید اطمینان حاصل کنید.

از خوردن آب غافل نشوید

سعی کنید بطری آب به همراه خود داشته باشید و آب زیادی مصرف کنید تا جلوی تمایل شما به غذا خوردن غیر ضروری و یا پرخوری را بگیرد. همچنین بدن شما برای حفظ زیبایی و عدم چین و چروک شدن پوست، نیاز به آب دارد. آشامیدن آب کافی از خشک شدن آب بدن جلوگیری می‌کند و موجب نشاط شما می‌شود.

اگر به جایی سفر می‌کنید که دارای آب و هوای گرم است، مصرف ۳ تا ۴ لیتر آب توصیه می‌شود. با همراه داشتن بطری آب و پر کردن آن می‌توانید تخمین بزنید که چقدر آب در طول آن روز نوشیده‌اید.

در سفر نیز ورزش کنید

اگر ورزش خاصی را به صورت حرفه‌ای یا بر حسب علاقه دنبال می‌کنید و اکنون به علت مسافرت رفتن، برای مدتی نمی‌توانید آن را دنبال کنید، نگران به هم خوردن زیبایی اندام خود نباشید. شما در همه حال و در هر شرایطی می‌توانید ورزش کنید و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

اگر در هتل اقامت دارید، می‌توانید کمی از زمان خود را به ورزش کردن در باشگاه کوچک هتل اختصاص دهید و زیبایی اندام خود را حفظ کنید.

بسته به مکان و محیط شهر یا کشوری که می‌روید می‌توانید یک ورزش را برای تفریح انجام دهید. در شهرهای ساحلی، شنا در دریا و قایقرانی بسیار لذت بخش است. نه تنها ورزش کرده‌اید و زیبایی اندام خود را همچنان حفظ کرده‌اید، بلکه از ورزش خود بی‌نهایت لذت برده‌اید و ساعت خوشی را سپری کرده‌اید.

اگر به منطقه‌ای کوهستانی می‌روید، کوهنوردی و یا صخره نوردی را امتحان کنید. اگر تجربه کافی ندارید، می‌توانید از تورهای گردشی همان شهر کمک گرفته و آن ورزش را به صورت تفریحی انجام دهید.

اگر برنامه‌ریزی سفر شما، به شما امکان چنین تفریحاتی با ماهیت ورزشی نمی‌دهد، می‌توانید زمان کوتاهی در هر روز یا شب در سفر را به انجام حرکات ورزشی اختصاص دهید. حرکات کششی، ورزش‌های هوازی، دراز نشست، این قبیل ورزش‌هایی که نیاز به امکانات خاصی ندارند و در هر مکانی قابل اجرا هستند.

به هر شهر یا کشوری که بروید و در هر شرایطی که باشید، اگر نگران زیبایی اندام خود و حفظ آن هستید، به راحتی می‌توانید از هر فرصتی در جهت حفظ نتاسب و زیبایی اندام خود استفاده کنید. شما می‌توانید هر فرصت را برای خود به تفریح و لذت تبدیل کنید و سفرتا را خاطره انگیز و هدفمند سازید.

چطور با انجام ورزش لاغری در منزل خوش اندام شویم؟

چطور با ۱۰ دقیقه ورزش چربی شکم را آب کنیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *