چطور بازی های ذهنی انجام دهیم

چطور بازی های ذهنی انجام دهیم؟

چطور بازی های ذهنی انجام دهیم

از گذشته‌های دور مردم حقه‌هایی را به کار می‌بردند تا دیگران را مجبور کنند چیزهایی را بگویند یا کارهایی را انجام دهند که به آن مطمئن هستند. برای انجام بازی های ذهنی باید بدون اینکه نیت خود را به آن‌ها نشان دهید، قادر باشید مردم را قانع کنید. با تمرین کردن یک سری متدهای خاص و پرورش برخی مهارت‌ها در خودتان می‌توانید افکار و احساسات دیگران را تحت کنترل درآورید.

به یک شخصیت متقاعد کننده تبدیل شوید

برای انجام بازی های ذهنی لازم است توانایی متقاعد سازی را در خود بالا ببرید. برای این کار باید اقدامات زیر را انجام دهید:

در یک کلاس شرکت کنید

زمانی می‌توانید دیگران را گول بزنید و ذهن آنان را فریب دهید که بتوانید آن‌ها را متقاعد کنید که حرف‌ها و احساسات شما را باور کنند. یادگیری تکنیک‌های اولیه می‌تواند به شما کمک کند که به یک فرد متقاعدگر تبدیل شوید و به راحتی ذهن افرادی که می‌خواهید با آن‌ها بازی های ذهنی انجام دهید را فریب دهید. برای بالا بردن این توانایی‌ها می‌توانید به کلاس‌های مربوطه مراجعه نمایید.

هرگز کاراکتر خود را عوض نکنید

زمانی که در حال حقه سوار کردن و انجام بازی های ذهنی هستید، اگر کسی شما را متهم به دروغگویی و یا بازی کردن با ذهن او کرد، همچنان بر روی کار و حرف خود اصرار ورزید و اتهام را نپذیرید. برای اینکه شما را باور کنند، به اتهام آنان اعتراض کنید و بگویید که حرف‌های آنان شما را اذیت می‌کند. در این صورت این افراد را دچار عذاب وجدان می‌کنید و مجبور می‌شوند حرف شما را باور کنند.

اگر اتهامات این افراد را بپذیرید و اعتراف کنید که در حال انجام بازی های ذهنی هستید، اعتماد آن فرد را برای همیشه از دست خواهید داد.

مسحور کننده باشید

مردم بیشتر پذیرای افرادی هستند که جادویی و مسحور کننده باشند. این افراد قابل اعتمادتر هستند. بنابراین سعی کنید یک فرد خاص باشید و با ظاهری زیبا و کلماتی جذاب و تاثیرگذار، توجه مخاطبین خود را به دست آورید.

همیشه لبخند به لب داشته باشید و زبان بدن دوستانه‌ای به مخاطبین نشان دهید. با همه دوستانه، با احترام و برابر رفتار کنید.

شخصیت کاریزماتیک داشته باشید

مردم به راحتی به افرادی که قادر باشند به آن‌ها حس خوبِ خاص بودن و خوشحالی بدهند، پاسخ مثبت می‌دهند. افراد کاریزماتیک در انجام دادن کارها بسیار توانا هستند زیرا قابلیت‌های بسیار خاصی دارند.

چند متد را می‌توانید در هنگام انجام بازی های ذهنی به کار ببرید

  • زمانی که با مردم در حال انجام بازی های ذهنی هستید و یا صحبت می‌کنید، نام کوچکشان را صدا کنید
  • در طول مکالمه، با حضار و مخاطبین ارتباط چشمی برقرار کنید
  • پذیرای اعتراضات و شکایات باشید
  • در مورد علاقه‌مندی‌هایشان از آن‌ها سوال کنید
  • به احساسات آنان پاسخ دهید تا بدانند که برای شما مهم هستند

برای انجام بازی های ذهنی اعتماد به نفس داشته باشید

به هنگام انجام بازی ذهنی اعتماد به نفس داشته باشید به مخاطبین خود نشان دهید آنچه انجام می‌دهید برای شما ارزشمند است. همین موجب می‌شود مردم بخواهند بیشتر و دقیقتر به شما گوش دهند و به شما اعتماد می‌کنند.

زمانی که در مورد چیزی با اعتماد به نفس حرف می‌زنید، چه درست باشد یا غلط، آن را با افتخار تعریف کنید. بازی ذهنی را طوری انجام دهید که گویی خودتان نیز آن را باور دارید. تنها در این صورت است که دیگران نیز شما را باور خواهند کرد.

زمانی که در انجام بازی های ذهنی با اطرافیان خود، احساسات عمیق به اشتراک می‌گذارید، به آن‌ها این احساس را می‌دهید که قادرند هرآنچه در درون شماست را ببینند. به هنگام انجام بازی های ذهنی آنچه که شما نیاز دارید این است که دیگران باور کنند که شما چیزی برای پنهان کردن ندارید. فقط کافیست باور داشته باشید کاری که انجام می‌دهید درست است.

چطور بازی های آنلاین را با حفظ خونسردی انجام دهیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *